Jump to Navigation

Новини центру

На базі НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності передбачено утворення Підкомітету № 5 «Експертиза об'єктів прав інтелектуальної власності» Технічного комітету 192 «Судова експертиза»

24 квітня 2019 року на базі Робочої групи № 2 «Експертиза об'єктів прав інтелектуальної власності» Технічного комітету (ТК) 192, що діє на платформі Науково-дослідного центру з питань інтелектуальної власності (далі – Центр), передбачено утворення Підкомітету № 5 «Експертиза об'єктів прав інтелектуальної власності» ТК 192, під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка.

Керівництво і працівники НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийняли участь у роботі Міжнародної конференції «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики», проведеної у ХНДІСЕ

19 квітня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) В.Л. Федоренко, завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О.К. Собін та судовий експерт лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру С.А. Зазимко взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики», присвяченій 150-річчю з дня народження Заслуженого професора М.С.

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у відкритті пам’ятника Заслуженому професорові М.С. Бокаріусу з нагоди 150-річчя з дня його народження.

19 квітня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) В.Л. Федоренко, завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О.К. Собін та судовий експерт цієї ж лабораторії Центру С.А. Зазимко взяли участь, на запрошення керівництва Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса (ХНДІСЕ), в урочистостях з нагоди 150-річчя з дня народження М.С.

Завідувач лабораторії НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності О.К. Собін взяв участь у роботі Секції комп’ютерно-технічної та телекомунікаційної експертиз НКМР

18 квітня 2019 року завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Олексій Костянтинович Собін взяв участь у роботі весняної Секції НКМР з питань судової комп’ютерно-технічної та телекомунікаційної експертиз (далі – Секція).

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності В. Федоренко провів зустріч з керуючим партнером, шефом практики з інтелектуальної власності юридичної компанії DZP А. Аулейтнер

16 квітня директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. Владислав Федоренко, під час перебування та участі в XI Міжнародній науковій конференції «Охорона прав людини в добу кризи ліберальної демократії», на запрошення партнера і шефа практики з інтелектуальної власності відомої польської юридичної компанії «Domanski Zakrzewski Palinka Sp.k» («Доманський, Закревський, Палінка Сп.к») (DZP) Александри Аулейтнер, здійснив робочий візит до головного офісу цієї компанії та провів ділову зустріч щодо перспектив розширення українсько-польської співпраці в сфері судової експертизи з питань інтелектуальної власності.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини центру


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.