Jump to Navigation

Новини центру

Загальні збори трудового колективу НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності: підсумки роботи за півріччя та нагородження з нагоди Дня судового експерта

04 липня 2019 р. відбулися чергові Загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), на яких були обговорені важливі питання роботи Центру, а також відбулося урочисте нагородження працівників Центру з нагоди професійного свята – Дня судового експерта України. 

Вітаємо з професійним світом - Днем судового експерта України!

Шановні колеги, партнери і друзі!
З нагоди Дня судового експерта України, прийміть щирі вітання та побажання нових професійних здобутків і перемог, щоденного відчуття гордості за обраний вами складний, але дуже потрібний для захисту прав і свобод людини та утвердження справедливого правосуддя в Україні фах.
Зичимо досягнути найвищих вершин судово-експертної діяльності, виховати гідних учнів і послідовників та щоденно утверджувати цінності та ідеали професії судового експерта.
Також бажаємо незмінно гарного настрою, міцного здоров’я та витримки, родинного добробуту, надійних друзів і колег та гідної пошани у праці.
 
 
 

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України успішно пройшов державну атестацію в якості наукових установ

За підсумками проведення Міністерством освіти та науки України державної атестації наукових установ у січні-травні 2019 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) увійшов до ІІ кваліфікаційної групи і віднесений до «стабільних наукових установ, що можуть бути провідними за певними напрямами наукових досліджень».

Закінчується набір статей до електронного видання із державного управління та права «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління»

Шановні колеги!
Інформуємо, що закінчується набір статей до електронного видання із державного управління та права «Експерт: парадигми юридичних наук та державного управління»!
Видання висвітлює історію, теорію, механізми державного управління, питання функціонування державної служби, місцевого самоврядування та розкриває актуальні проблеми права.
Електронне наукове періодичне видання включено до Google Scholar, а, також, до міжнародних наукометричних баз: Turkish Education index (Турція), Polish Scholarly Bibliography (Польща), Eurasian Scientific Journal Index, ResearchBib.
Публікація – безкоштовна!
Кінцевий термін подачі матеріалів - 15 липня 2019 року
Статті надсилати на адресу: irina_pravo@ukr.net
Інформація щодо видання на сайті: http://maup.com.ua/ua/ekspert.html

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Права людини і національна безпека: роль органу конституційної юстиції»

27 червня 2019 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення голови Конституційного Суду України, взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Права людини і національна безпека: роль органу конституційної юстиції», організовану Конституційним Судом України, Національною академією правових наук України, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні. 

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини центру


Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.