Jump to Navigation

Представники Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України взяли участь у міжнародному науково-практичному семінарі на базі Харківського НДІСЕ

Дата публікації: 
3 Березень 2018

02 березня 2018 р. співробітники Науково-дослідного центру з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Собін О.К. та керівник з якості НДЦСЕ ІВ Міністерства юстиції України Зазимко С.А., взяли участь у міжнародному науково-практичному семінарі, проведеному на базі Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса.
 
Захід було присвячено питанням акредитації експертних установ та отримання атестатів про акредитацію в різних сферах судово-експертних досліджень, зокрема у відповідності до міжнародного стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 щодо компетентності випробувальних лабораторій, структури документації системи управління якості тощо.

У науково-практичному семінарі також приймали участь представники Національного Центру Судових Експертиз Республіки Молдова, Харківського НДІСЕ, Київського НДІСЕ, Дніпропетровського НДІСЕ, Одеського НДІСЕ, Донецького Науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи та ін.

У ході семінару висвітлені проблемні питання, що стосуються стандартизації судово-експертного забезпечення правосуддя в Україні, акредитації в сфері судово-експертної діяльності, міжлабораторних порівняльних випробувань, похибки та невизначеності вимірювань тощо.

Такі семінари відіграють важливу роль у комунікації експертних установ, підвищують рівень фахівців у системі управління якості та дозволяють визначити шляхи та пріоритетні напрями судово-експертної діяльності в Україні.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.