Jump to Navigation

Директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності проф. В.Л. Федоренко прийняв участь у роботі Президії НКМР при Міністерстві юстиції України

Дата публікації: 
29 Січень 2018

26 січня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко прийняв участь у роботі Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – НКМР) під головуванням директора Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Мін’юсту О.М. Олійника.

На засіданні Президії НКМР було обрано та затверджено керівний склад Президії НКМР, розглянуто та затверджено керівництво секцій з проблем судової експертизи, а також обговорено порядок делегування до роботи у секціях представників різних НДУСЕ.

Також було обговорено понад 70 тем перехідних і первинних науково-дослідних робіт (НДР), які в 2018 році будуть завершатися та започатковуватися в НДУСЕ. Зокрема, були обговорені та затверджені усі теми, які з 2018 році буде виконувати Центр.

Президія НКМР розглянула та конструктивно вирішила також низку інших проблем теорії та практики судової експертизи в Україні.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.