Jump to Navigation

Директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України прийняв участь у Науково-практичній конференції «Місцеве самоврядування: 20-річні здобутки та подальший поступ»

Дата публікації: 
6 Грудень 2017

05 грудня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  (далі - Центру) проф. В.Л. Федоренко взяв участь у роботі Науково-практичної конференції за міжнародної участі на тему: «Місцеве самоврядування: 20-річні здобутки та подальший поступ», присвяченої Дню місцевого самоврядування в Україні.

Захід був організований та проведений Національною академією державного управління при Президентові Україні, за участі Першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В.А. Негода, а також представники Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, міністерств і інших центральних органів виконавчої влади, Київської міської державної адміністрації, органів місцевого самоврядування з усіх регіонів України, всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства, ЗМІ. 

У своєму виступі директор Центру В.Л. Федоренко наголосив на важливості реформи місцевого самоврядування на засадах децентралізації та її зримих успіхах і найменших «побічних ефектах», на відміну від багатьох інших реформ, що реалізуються нині в Україні. Рецепт успіху цієї реформи полягає в органічному поєднанні зусиль територіальних громад і органів місцевого самоврядування, органів державної влади, насамперед – парламенту, глави держави і уряду, громадянського суспільства та його інститутів, міжнародних організацій і програм, а також експертного і наукового середовища.

При цьому, директор Центру В.Л. Федоренко наголосив, що для успіху реформування місцевого самоврядування в Україні слід враховувати і потенціал науково-дослідних установ судової експертизи (НДУСЕ), зокрема, можливості судово-експертної та оціночної діяльності Центру. Адже, не є таємницею, що помітне збільшення коштів на розвиток місцевого самоврядування потребує їх раціонального та бережливого використання. До того ж, облаштування ЦНАП і різних програмно-апаратних комплексів потребує фахової комп’ютерно-технічної експертизи, яку здійснюють лише НДУСЕ.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.