Jump to Navigation

Директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. В.Л. Федоренко взяв участь у роботі Круглого столу «Від Революції Гідності до сильної національної держави»

Дата публікації: 
21 Листопад 2017

21 листопада 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення керівництва Національної академії державного управління при Президентові України, взяв участь у роботі Круглого столу на тему: «Від Революції Гідності до сильної національної держави».

Круглий стіл, присвячений до Дня Гідності та Свободи в Україні, об’єднав професорсько-викладацький склад, докторантів і магістрів Інституту публічного управління та адміністрування НАДУ довкола проблематики творення сильної Української держави, заснованої на цінностях Євромайдану та Революції Гідності.

Директор Центру В.Л. Федоренко долучився до дискусії про шляхи і механізми національного державотворення та правотворення в постреволюційний період в Україні. Відзначено, що інноваційність розвитку Української держави в трансформаційний період передбачає захист права інтелектуальної власності, зокрема, використовуючи потенціал судово-експертної діяльності в цій сфері.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.