Jump to Navigation

У НДЦСЕ ІВ Мін’юсту успішно проведено засідання Секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України

Дата публікації: 
8 Листопад 2017

7 листопада 2017 року на базі Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Мін’юсту (далі – Центр) відбулося засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – Секція).

У роботі Секції взяли особисту участь 12 із 14 членів секції–судових експертів у сфері інтелектуальної власності з Центру, Київського науково-дослідного інституту судової експертизи (КНДІСЕ), Харківського науково-дослідного інституту судової експертизи ім. Заслуженого проф. М.С. Бокаріуса (ХНДІСЕ), Донецького науково-дослідного інституту судової експертизи (ДНДІСЕ), Одеського науково-дослідного інституту судової експертизи (ОНДІСЕ), Кропивницького відділення КНДІСЕ. До роботи Секції також були запрошені представники Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України (К.Ф. Ковальова) та ДНДЕКЦ МВС України (Л.А. Черненко).

На засіданні секції були обговорені питання:

про хід виконання НДР за тематичним планом НДР Міністерства юстиції України на 2017 рік;

про результати апробації та впровадження наукових розробок відповідно до планів на 2017 рік;

про перспективні наукові розробки у сфері судової експертизи з інтелектуальної власності на 2018 рік;

про План роботи Секції на 2018 рік та інші.

Секція також розглянула та прийняла рішення (резолюцію) щодо «рецензій на висновки судових експертів», проведених судовими експертами, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, або іншими фізичними особами, яке після редакційних правок буде оприлюднене в установленому порядку.

Також були висунуті та одноголосно рекомендовані до розгляду й затвердження НКМР Мін’юсту голова (В.Л. Федоренко), заступник голови (І.Г. Голова) та секретар (Л.П. Тимощик) Секції .Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.