Jump to Navigation

Засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності

15 листопада 2013 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз буде проводитись засідання секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності. Організатор заходу – Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності.  

До порядку денного включені питання щодо розгляду технічних завдань, календарних планів на НДР, що плануються для включення до тематичного плану науково-дослідних робіт науково-дослідних установ судових експертиз Мін’юсту (далі – НДР НДУСЕ Мін’юсту) на 2014 рік. Одним з головних питань, яке виноситься для обговорення на засіданні Секції є розгляд результатів апробації та впровадження НДР відповідно до планів Мін’юсту на 2013 рік. Також вивчатимуться актуальні питання, які експерти пропонують до дискусії в рамках проведення науково-дослідних робіт відповідно до тематичного плану НДР НДУСЕ Мін’юсту на поточний рік.

Від теоретичних питань фахівці перейдуть до обговорення важливих питань експертної практики з проведення судової експертизи у сфері інтелектуальної власності. Також на порядку денному підведення підсумків роботи секції, загальний аналіз виконання рішень минулих секцій та попереднє планування роботи в сфері судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності НДУСЕ Мін’юсту на 2014 рік.



Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.