Jump to Navigation

Запрошуємо до участі в Круглому столі на тему: «Проблеми імплементації положень Угоди про асоціацію України та ЄС у судово-експертну діяльність у сфері інтелектуальної власності» (м. Одеса, 15 вересня 2017 р.)

Дата публікації: 
4 Вересень 2017

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, спільно з Національним університетом «Одеська юридична академія» та Одеським науково-дослідним інститутом судової експертизи, запрошують взяти участь у роботі Круглого столу на тему: «Проблеми імплементації положень Угоди про асоціацію України та ЄС у судово-експертну діяльність у сфері інтелектуальної власності».

Метою Круглого столу є формування науково-методологічних основ імплементації положень Глави 2 «Інтелектуальна власність» і інших положень «Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони на 2014 – 2017 роки» від 27 червня 2014 р. (далі – Угода), які вступили у дію з 1 вересня 2017 року, у судово-експертну діяльність у сфері інтелектуальної власності в Україні.

Захід відбудеться 15 вересня 2017 року в Національному університеті «Одеська юридична академія», за адресою: м. Одеса, вул. Академічна 2/1, відділ рідкісних та цінних видань (Музей книги).

Витрати учасників Круглого столу на проїзд, проживання та харчування Оргкомітетом Круглого столу не відшкодовуються.
 
Контактні особи від Оргкомітету Круглого столу:

Ульянова Галина Олексіївна – (097)2894812;
Ріпенко Артем Ігорович – (048)7224466;
Федоренко Владислав Леонідович – (044) 5921401.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.