Jump to Navigation

З Днем Конституції України!

Дата публікації: 
27 Червень 2017

Шановні колеги!
Щиро вітаємо вас із визначним, і єдиним закріпленим на конституційному рівні державним св’ятом - Днем Конституції України!
 
Століття тому відомий правник Р. фон Ієрінг писав: «…вирішальним моментом в оцінці права є не абстрактний зміст законів, не справедливість на папері й моральність на словах, а те, як це право об’єктивізується в житті, енергія, з якою все визнане потрібним виконується й проводиться в дійсності». Цей вислів зберігає свою актуальність і для Конституції України.
 
Для нашої країни Основний Закон 28 червня 1996 р. став символом консолідації Українського народу в розбудові суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави. А нині – іще й дороговказом для захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, проведення дієвих реформ і реальної євроінтеграції.
 
То ж сердечно зичимо вам у цей святковий день нових блискучих перемог і подальших кар’єрних злетів, доброї вдачі та всебічного підтримки професійного співтовариства, миру та достатку, міцного здоров’я та щоденного гарного настрою, а також натхнення в служінні верховенству Основного Закону!
 
З повагою, дружній колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.