Jump to Navigation

В Одесі успішно проведено круглий стіл на тему: «Проблеми імплементації положень Угоди про асоціацію України та ЄС у судово-експертну діяльність у сфері інтелектуальної власності»

Дата публікації: 
15 Вересень 2017

15 вересня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи Мін'юсту проф. В. Л. Федоренко та в.о. завідувача лабораторії промислової власності Центру Н. М. Ковальова взяли участь в круглому столі  на тему: «Проблеми імплементації положень Угоди про асоціацію України та ЄС у судово-експертну діяльність у сфері інтелектуальної власності», організованому Національним університетом «Одеська юридична академія» спільно з Одеським науково-дослідним інститутом судової експертизи та Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.
 
Учасники круглого столу обговорили наступні  питання:

  • Новели Угоди про асоціацію України та ЄС щодо утвердження та захисту права інтелектуальної власності.

  • Судова експертиза у механізмі запобігання та припинення обігу «товарів, які порушують право інтелектуальної власності («контрафактні товари», «піратські товари», інші товари, що порушують право інтелектуальної власності)», передбачених ст. 250 «Заходи на кордоні» Угоди про асоціацію України та ЄС.

  • Шляхи імплементації положень Угоди про асоціацію України та ЄС у законодавство та судово-експертну практику України.

  • Реалізація положень Угоди про асоціацію України та ЄС і удосконалення окремих методик судової експертизи у сфері інтелектуальної власності.

  • Вплив реалізації Угоди про асоціацію України та ЄС на розвиток української правової науки і освіти.

 
Метою Круглого столу стало формування науково-методологічних основ імплементації положень Глави 9 «Інтелектуальна власність» і інших положень «Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони на 2014 – 2017 роки» від 27 червня 2014 р. (далі – Угода), які вступили у дію з 1 вересня 2017 року, у судово-експертну діяльність у сфері інтелектуальної власності в Україні.
 Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.