Jump to Navigation

Участь НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності в презентації нового Посібника для суддів з інтелектуальної власності

Дата публікації: 
26 Липень 2018

26 липня 2018 року в готелі «Радісон Блу» (вул. Ярослава Вал, 22) відбулася презентації «Посібника для суддів з інтелектуальної власності» за сприяння Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) у координації з Федеральним судовим центром, Вищою радою правосуддя та Верховним судом. У презентації цього актуального видання з питань теорії та практики інтелектуальної власності в Україні, на запрошення організаторів заходу, взяв участь директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України проф. Владислав Федоренко.
 
З вітальним словом виступили Ннамді Езера – Старший юридичний радник Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США; Ігор Бенедисюк – Голова Вищої ради правосуддя; Богдан Львов – заступник Голови Верховного Суду, Голова Касаційного господарського суду, к.ю.н.; Олена Орлюк – директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН, д.ю.н.; Наталія Шукліна – проректор з науково-дослідної роботи Національної школи суддів України, к.ю.н.
 
Цікавими були доповіді членів авторського колективу «Посібника для суддів з інтелектуальної власності» про історію створення цього видання, його місію та зміст. Зокрема, суддя Вищого господарського суду України у відставці й керівник авторського колективу цього посібника Віктор Москалено розповів про основні переваги цього видання перед уже існуючими, а також про важливість цього видання для новостворюваного Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Надзвичайно яскравими і змістовними були й доповіді інших членів авторського колективу.
 
Зокрема, суддя Київського апеляційного господарського суду Марина Доманська розкрила особливості питань пов’язаних з винаходами і іншими об’єктами інтелектуальної власності, а суддя Господарського суду м. Києва Оксана Марченко розкрила особливості розгляду спорів у сфері авторського права та суміжних прав.   
 
Переконані, що презентований «Посібника для суддів з інтелектуальної власності» буде корисним для підготовки і підвищення кваліфікації не лише суддів відповідних судів, а й для судових експертів з питань інтелектуальної власності, патентних повірених, адвокатів, науковців, викладачів і студентів.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.