Jump to Navigation

Участь директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України у святкуванні Національного Дня Швейцарії

Дата публікації: 
2 Серпень 2017

01 серпня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення Й.В. Посла Швейцарської Конфедерації в Україні пана Гійома Шойрера та пані Фарін Шойрер, прийняв участь у святкуванні Національного дня Швейцарії та 25-річчя встановлення співпраці Швейцарії й Україні.

У своєму виступі Й.В. Посол Швейцарської Конфедерації в Україні пан Гійом Шойрер наголосив, що Україна залишається надійним партнером Швейцарської Конфедерації в усіх сферах суспільного та державного життя, а 25-річний досвід дипломатичних стосунків між нашими державами позначився багатьма вдалими спільно реалізованими проектами у сфері економіки, підприємництва, реформування публічної влади і місцевого самоврядування на засадах децентралізації, науки і культури тощо. Пан Посол Гійом Шойрер висловив переконаність у тому, що співпраця між Україною та Швейцарією буде поглиблюватися й буде корисною для обох країн. 

Захід відбувся у «Мистецькому Арсеналі» (м. Київ, вул.. Лаврська 10-12).Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.