Jump to Navigation

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проведено Загальні збори трудового колективу та засідання Вченої ради Центру

Дата публікації: 
15 Лютий 2019

08 січня 2019 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) відбулися Загальні збори трудового колективу Центру та перше засідання Вченої ради Центру під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка.
На перших у 2019 році Загальних зборах трудового колективу Центру були розглянуті наступні питання:
• Про підсумки судово-експертної роботи Центру в 2018 році та пріоритети і вимоги до судово-експертної роботи Центру в 2019 році.
• Про результати службової перевірки щодо окремої ухвали Північного апеляційного господарського суду від 21 січня 2019 року у справі № 910/10050/16.
• Про неухильне дотримання судовими експертами Центру вимог чинного законодавства України про організацію та проведення судових експертиз і недопущення порушення строків при виконанні судових рішень.
• Про внесення змін до Колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України на 2018 – 2020 роки і ін.
На засіданні Вченої ради Центру були обговорені питання НДР Центру в 2019 році та результатів стажування й підвищення кваліфікації в 2018-2019 рр. на базі Центру Лєшика Вєчорека, доктора хабілітованого наук правничих (DrHb), директора Інституту судових експертиз ім. д-ра, проф. Яна Сехна в Кракові Міністерства справедливості Республіки Польща; професора Відділення права, адміністрування та управління Університету Яна Кохановського в Кельце.
Керівником стажування, відповідно до Наказу Центру від 03.07.2018 р. № 36/03 та, згідно з Меморандумом про співпрацю між Інститутом судових експертиз ім. д-ра, проф. Яна Сехна в Кракові Міністерства справедливості Республіки Польща та Центром (2018 р.), призначено ФЕДОРЕНКА Владислава Леонідовича, доктора юридичних наук (DrHb, нострифіковано в Польскій академії наук), професора, директора Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.
Під час стажування та підвищення кваліфікації Л. Вєчорек брав участь у складі делегації Центру в роботі науково-практичних конференцій і круглих столів, інших наукових заходах, які проводилися на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз, Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз, Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз, Національної академії державного управління при Президентові України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та інших навчальних закладах і наукових установах державної форми власності України.
За результатами обговорення Вчена рада Центру прийняла рішення про затвердження Довідки про проходження стажування та підвищення кваліфікації директора Інституту судових експертиз ім. д-ра, проф. Яна Сехна в Кракові Міністерства справедливості Республіки Польща, доктора хабілітованого наук правничих (DrHb) ВЄЧОРЕКА Лєшика та Додатку до неї.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.