Jump to Navigation

У НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проведено перше у 2019 році засідання Вченої ради Центру

Дата публікації: 
20 Січень 2019

17 січня 2019 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) відбулося перше засідання Вченої ради Центри під головуванням директора Центру проф. В.Л. Федоренка.
 
На засіданні Вченої ради Центру були обговорені та прийняті рішення щодо нагородження трудового колективу Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз за сумлінну та ефективну багаторічну працю в сфері судово-експертної та науково-дослідної діяльності, вагомий внесок в забезпечення престижу праці судового експерта, та з нагоди 50-річчя з дня заснування установи, Почесною грамотою Центру (№ 5), з її врученням на урочистостях 25 січня 2019 року.

Вчена рада Центру також заслухала інформацію в.о. заступника директора Центру О.Г. Адлера та затвердила результати конкурсу «Про розробку логотипу Центру». Перемогу в конкурсі здобув проект логотипу, підготований В.Л. Федоренком.

Логотип-переможець уперше було публічно презентовано в доповіді-презентації директора Центру В.Л. Федоренка на II Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності» («Крайнєвські читання») на тему: «Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності: досягнення та перспективи (2004-2018 рр.)» (http://www.intelect.org.ua/Presentation.pdf).

Після затвердження Вченою радою, логотип Центр є офіційним, і буде використовуватися для репрезентації Центру в презентаціях, буклетах тощо.
На Вченій раді Центру також було обговорено питання забезпечення Центром діяльності Робочої групи № 2 «Експертиза об’єктів права інтелектуальної власності» Технічного комітету (ТК) 192, а також теоретико-методологічні проблеми стандартизації цього виду судової експертизи.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.