Jump to Navigation

Трудовий колектив НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності привітав КНДІСЕ зі 105-річчям з дня створення цієї установи

Дата публікації: 
9 Липень 2018

04 липня 2018 року у Міжнародному виставковому конгрес-центрі «Український дім», за участі органів державної влади і органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, усіх НДУСЕ, зарубіжних делегацій з Азербайджану, Білорусі, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови і Польщі, міжнародних організацій, наукових установ, вищих навчальних закладів і профільних громадських організацій, відбулися урочисті заходи присвячені 105-річчю із дня створення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ). Саме 04 липня було встановлене Указом Президента України від 10 червня 2009 року № 424/2009 як державне свято України – День судового експерта.

До поздоровлень долучився й трудовий колектив Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) на чолі з директором Центру проф. В.Л. Федоренком. За сумлінну та ефективну багаторічну працю в сфері судово-експертної та науково-дослідної діяльності, вагомий внесок в забезпечення престижу праці судового експерта, та з нагоди 105-річчя з дня заснування установи трудовий колектив КНДІСЕ було нагороджено Почесною грамотою Центру № 001 та цінним подарунком – пам’ятним знаком зі стилізованим зображенням Ангела-охоронця.

У своїй промові-вітанні директор Центру відзначив, що нині Київський науково-дослідний інститут судової експертизи є давнім другом і надійним партнером Центру з дня створення останнього, а надана КНДІСЕ науково-методологічна, методична та експертно-організаційна допомога Центру є безцінною. Також було зазначено, що КНДІСЕ має всі компоненти успіху: потужний і згуртований високофаховий трудовий колектив, досвідченого та креативного керівника-лідера проф. О.Г. Рувіна, та, очевидно, Божу ласку, яка спонукає до прекрасних результатів науково-дослідної та судово-експертної діяльності.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.