Jump to Navigation

Щиро вітаємо із найбільшим національним святом Українського народу — Днем незалежності України!

Дата публікації: 
23 Серпень 2018

Шановні  друзі та колеги! Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом — Днем незалежності України!

27 років тому Верховна Рада України прийняла історичний документ виняткового значення для долі Українського народу та Української держави, для всіх громадян України – Акт проголошення Незалежності! Цей Акт був підтриманий на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року 90,3% голосів громадян. Так на карті світу з’явилася й легітимувалась самостійна та незалежна держава – Україна!

Роки Незалежності стали справжніми випробовуваннями для всього народу України, для всіх українців світу — випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, а також на патріотизм як щоденне служіння Вітчизні. Після Революції Гідності героїчна боротьба за незалежність  продовжилась у АР Крим і на Сході України. Тисячі українських воїнів, продовжуючи славетні традиції  національно-визвольних змагань XX ст., зі зброю в руках, відстоюють  державний суверенітет і територіальну цілісність України.  Мільйони українців утверджують незалежність і розвиток України самовідданою працею, демонструють  високий патріотизм і професіоналізм, зразкове виконання своїх обов’язків. 

То ж, бажаємо усім сили, затишку, порозуміння і любові, стабільності і впевненості в завтрашньому дні, успіхів в усіх справах в ім’я соборної, незалежної, процвітаючої України!
 
З повагою, колектив Науково-дослідного
центру судової експертизи
з питань інтелектуальної власності 

 
 Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.