Jump to Navigation

Представник Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України взяв участь у конкурсній програмі «Телеком-акселератор 2.0»

Дата публікації: 
12 Липень 2017

Науковий співробітник Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  (далі - Центру) Віхляєв Олексій Костянтинович у період з 03 по 10 липня 2017 року, під час відпустки, взяв участь у конкурсній програмі «Телеком-акселератор 2.0» на платформі RadarTech, за підримки Київстар. Ця програма була спрямована на пошук, акселерацію та інтеграцію інноваційних технологій і розробок у сфері телекомунікації та зв’язку.

RadarTech - це відомий технологічний кластер, що:

  • об’єднує т.з. «галузеві корпоративні акселератори» - великий бізнес, МСБ, стартапи, таланти, державу, навчальні заклади та наукові інститути;

  • створює екосистему, яка сприяє реалізації ідей, зростанню та розвитку секторів української економіки;

  • налагоджує, розвиток та зміцнення зв’язків між учасниками ринку для досягнення загальних переваг;

  • вирішує проблему т.з. «відтоку мізків» з української IT-сфери шляхом створення привабливих умов для розвитку відповідної сфери в Україні.

 
Відповідні знання, навички і вміння є корисними для інноваційного розвитку України та, зокрема, для діяльності Центру.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.