Jump to Navigation

Олена Лукаш: Ми осучаснили систему методик проведення судових експертиз

Дата публікації: 
8 Листопад 2013

Систему методики проведення судових експертиз ми робимо сучасною. Адже з часом, із розвитком науково-технічного прогресу, деякі методики застаріли і втратили свою актуальність. Це, наприклад, стосується методик у сферах бухгалтерського та податкового обліку, фінансово-господарської діяльності підприємств, будівельно-технічної та земельно-технічної галузей, - прокоментувала Міністр юстиції України Олена Лукаш ухвалену 7 листопада 2013 року на засіданні Кабінету Міністрів України Постанову «Про внесення змін до Порядку атестації та державної реєстрації методик проведення судових експертиз».

Постановою визначено порядок внесення змін до методик проведення судових експертиз, які пройшли атестацію на державну реєстрацію, а також процедури припинення застосування окремих методик через втрату ними своєї актуальності.

Як відомо, методики включаються до Реєстру методик проведення судових експертиз, який ведеться Міністерством юстиції і на даний час містить 1155 методик.

Методики, включені до Реєстру, використовуються науково-дослідними установами судових експертиз Міністерства юстиції України, експертними службами МВС та СБУ, приватними експертами.

Джерело: Міністерство юстиції УкраїниГоловне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.