Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у міжвідомчому семінарі-навчанні та роботі Технічного комітету 192 «Судова експертиза»

Дата публікації: 
12 Лютий 2019

08 лютого 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр), голова Робочої групи № 2 «Експертиза об’єктів права інтелектуальної власності» ТК 192 В.Л. Федоренко, в.о. заступника директора Центру, член ТК 192 О.Г. Адлер, інші члени Робочої групи № 2 «Експертиза об’єктів права інтелектуальної власності», а також представник секретаріату Робочої групи № 2 ТК 192 К.В. Агальцов прийняли участь у роботі Міжвідомчого семінару-навчання «Організація та проведення з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення правосуддя України» та в засіданні Технічного комітету 192 «Судова експертиза», які були проведені на базі Київського науково-дослідного центру судової експертизи (КНДІСЕ), за участі ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості».
З вітальним словом до учасників Міжвідомчого семінару-навчання звернувся голова Технічного комітету 192 «Судова експертиза», директор КНДІСЕ О.Г. Рувін.
Під час роботу семінару було розглянуто наступні питання:
• Особливості проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення правосуддя в Україні.
• Порядок (правила та методи) прийняття міжнародних та регіональних нормативних документів.
• Розроблення національних нормативних документів: зміст, структура, оформлення та ін.
На засіданні Технічного комітету (ТК) 192 «Судова експертиза» було розглянуто питання щодо затвердження технічних завдань за напрямками роботи ТК 192.
Відповідне Технічне завдання також було в установленому порядку розроблене Робочою групою № 2 «Експертиза об’єктів права інтелектуальної власності» ТК 192 під головуванням директора Центру В.Л. Федоренка й затверджене на засіданні ТК 192.
ТК 192 також розглянув пропозицію члена Робочої групи № 2 ТК 192, провідного наукового співробітника Львівського НДІСЕ М.М. Калініченка щодо стандарту рецензування висновку судового експерту та меж його опитування в суді з урахуванням досвіду використання в США «Стандарту Дауберта» («Daubert standard»). ТК 192 підтримав пропозицію щодо запровадження подібного стандарту судової експертизи і зобов’язав М.М. Калініченка підготувати до наступного засідання ТК 192 обгрунтування технічного завдання щодо його реалізації.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.