Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності виступив базовою установою для проведення стажування керівництва Інституту судових експертиз в Кракові

Дата публікації: 
18 Лютий 2019

15 лютого 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) В. Федоренко за урочистих умов вручив директорові Інституту судових експертиз ім. проф., д-ра Яна Сехна в Кракові Міністерства справедливості Республіки Польща (далі – Інститут), DrHb Л. Вєчореку довідку, в якій засвідчені результати його стажування й підвищення кваліфікації в сфері науково-методичної та судово-експертної діяльності в Україні в 2018-2019 роках.
Довідка про проходження директором Інституту DrHb Л. Вєчореком формалізувала результати багатоетапного стаціонарного стажування та підвищення кваліфікації в 2018-2019 роках у Центрі з питань організаційно-управлінської, наукової, методичної та судово-експертної діяльності загальним терміном 15 робочих днів.
Керівником стажування, відповідно до Наказу Центру від 03.07.2018 р. № 36/03 та, згідно з Меморандумом про співпрацю між Інститутом судових експертиз ім. д-ра, проф. Яна Сехна в Кракові Міністерства справедливості Республіки Польща та Центром (2018 р.), було призначено директора Центру В. Федоренка, доктора юридичних наук (DrHb, нострифіковано в Польскій академії наук), професора, заслуженого юриста України.
Під час стажування та підвищення кваліфікації Л. Вєчорек брав участь у складі делегації Центру в роботі науково-практичних конференцій і круглих столів, інших наукових заходах, які проводилися на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз, Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз, Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз, Національної академії державного управління при Президентові України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та інших навчальних закладах і наукових установах державної форми власності України. То ж Центр вважає результати стажування та підвищення кваліфікації директора Інституту DrHb Л. Вєчорека спільним успіхом всіх НДУСЕ Мін’юсту щодо передачі знань і досвіду нашим колегам у державах-учасницях ЄС.
Результати стажування директора Інституту судових експертиз ім. д-ра, проф. Яна Сехна в Кракові Міністерства справедливості Республіки Польща Вєчорека Л. були також обговорені та схвалені рішенням Вченої ради Центру від 11.02.2019 р. (протокол № 11).
У відповідь директор Інституту DrHb Л. Вєчорек висловив надію на успішне завершення взаємного стажування на базі очолюваного ним Інституту директора Центру проф. В. Федоренка, яке розпочалося в липні 2018 року й також проводиться стаціонарно та поетапно, а також на взаємне стажування й судових експертів Центру та Інституту.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.