Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності прийняв участь у Міжнародній конференції з нагоди 95-річчя ХНДІСЕ

Дата публікації: 
11 Жовтень 2018

10-11 жовтня 2018 року директор Науково-дослідного центру з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. В.Л. Федоренко та завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Центру О.К. Собін взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Актуальні питання судової експертизи та криміналістики» (далі – Конференція), присвяченої 95-річчю створення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса (далі - ХНДІСЕ).

З теплими привітаннями керівництва та працівників ХНДІСЕ виступили: С.В. Глущенко, заступник Міністра юстиції України, доктор юридичних наук; В.Я. Тацій, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академік Національної академії наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії, Герой України та Ю.А. Моісеєв, директор Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України, інші представники органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

Ювілярів також привітали керівники державних науково-дослідних установ з Вірменії, Казахстану, Литви, Молдови, Польщі, Румунії та України.

До привітань ХНДІСЕ з нагоди 95-річчя долучився також і трудовий колектив Центру в особі директора проф. В.Л. Федоренка. За сумлінну та ефективну багаторічну працю в сфері судово-експертної та науково-дослідної діяльності, вагомий внесок в забезпечення престижу праці судового експерта, та з нагоди 95-річчя з дня заснування установи трудовий колектив ХНДІСЕ, за рішенням Вченої ради Центру від 27 вересня 2018 року (протокол № 8), було нагороджено Почесною грамотою Центру № 4 та цінним подарунком.

Під час Міжнародної конференції також було розглянуто низку актуальних проблем теорії та практики судової експертизи, зокрема:
• питання нормативно-правового регулювання судово-експертної діяльності в Україні;
• завдання та тенденції криміналістики на сучасному етапі її розвитку;
• актуальні питання теорії судової експертизи;
• проблеми науково-методичного та інформаційного забезпечення судово-експертної діяльності;
• експертна дидактика – сучасний стан та перспективи розвитку;
• міжнародне співробітництво в галузі судової експертизи і ін.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.