Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності привітав Львівський науково-дослідний інститут судових експертиз із 50-річчям

Дата публікації: 
29 Січень 2019

25-26 січня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі - Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення Оргкомітету заходу, взяв участь у Круглому столі за міжнародної участі на тему: «Судова експертиза: сучасність та майбутнє», проведеного з нагоди 50-річчя з дня заснування Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз.
Директор Центру В.Л. Федоренко, на виконання рішення Вченої ради Центру від 17 січня 2019 року, привітав від імені трудового колективу Центру директора і працівників Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз та вручив Почесну грамоту Центру та цінний подарунок від Центру.
Директор Центру В.Л. Федоренко у привітальному слові назвав Львівський НДУСЕ не лише ключовим центром судової експертизи в Україні, а й «справжнім П’ємонтом судово-експертної діяльності». Результати експертиз і експертних досліджень є по-справжньому фаховими, грунтовними і об’єктивними та, водночас, витонченими, оригінальними і мудрими.
Завершуючи вітальне слово, директор Центру В.Л. Федоренко наголосив: «Враховуючи тривалу результативну співпрацю Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз із Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України у сфері судово-експертної та науково-дослідної діяльності, а також в сфері атестації судових експертів та, відповідно до Положення про Почесну грамоту Центру, затвердженого наказом Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) від 05 червня 2018 року № 06/0 і на підставі рішення Вченої ради Центру від 17 січня 2019 року (протокол № 10), за сумлінну та ефективну багаторічну працю в сфері судово-експертної та науково-дослідної діяльності, вагомий внесок у забезпечення престижу праці судового експерта, та з нагоди 50-річчя з дня заснування установи, нагородити трудовий колектив Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Почесною грамотою Центру (порядковий № 5)».
Львівський НДУСЕ з 50-річчям діяльності привітали органи державної влади та органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, включаючи міжнародних партнерів – директорів науково-дослідних установ з Республіки Польща, Республіки Молдова і ін.
На Круглому столі «Судова експертиза: сучасність та майбутнє» були обговорені актуальні проблеми теорії та практики судової експертизи в Україні та шляхи і напрями її розвитку в умовах євроінтеграції. Зокрема, з доповідями виступили директор Національного центру судової експертизи при Міністерстві юстиції Республіки Молдова О. Катарга («Система судової експертизи у Республіці Молдова. Проблематика»), директор Інституту судових експертиз ім. д-ра, проф. Я. Зегна Міністерства справедливості Республіки Польща Л. Вєчорек («Актуальні проблеми судової експертизи в Республіці Польща»).
Під час заходів у ЛНДІСЕ директор Центру В.Л. Федоренко провів робочу зустріч з помічником директора КНДІСЕ А.О. Полтавським (членом ТК 192) і працівником КНДІСЕ М.М. Калініченком щодо формування до 31.01.2019 року Технічного завдання щодо розроблення проектів національних стандартів (ДСТУ 1.2:2015) у сфері судової експертизи з питань інтелектуальної власності, з метою його затвердження в установленому порядку на черговому засіданні Технічного комітету 192 «Судова експертиза», проведення якого заплановане на 08 лютого 2019 року. Участь 25-26 січня 2019 року в Круглому столі за міжнародної участі на тему: «Судова експертиза: сучасність та майбутнє», проведеного з нагоди 50-річчя з дня заснування ЛНДІСЕ директора Інституту судових експертиз ім. д-ра, проф. Я. Зегна Міністерства справедливості Республіки Польща Л. Вєчорека завершує стажування останнього в 2018-2019 роках в Україні.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.