Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності проводить семінар щодо використання програмних продуктів для виявлення ознак запозичень (плагіату) у наукових і літературних творах

Дата публікації: 
2 Травень 2019

17 травня 2019 року Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проводить науково-практичний семінар на тему: «Використання програмного продукту Unicheck для виявлення ознак запозичень у наукових і літературних творах».
Метою цього семінару є ознайомлення з особливостями використання в судово-експертній діяльності програмних продуктів для виявлення запозичень у наукових і літературних творах (на прикладі оновленої програми Unichek) з метою оптимізації процесу проведення судових експертиз та експертних досліджень за спеціальністю 13.1.1 – «Дослідження, пов’язані з літературними, художніми творами, та інші».
Цей семінар проводиться в межах здійснення Центром науково-дослідної роботи НДР, передбаченої Тематичним планом науково-дослідних робіт, затвердженим Мін'юстом, на тему: «Методичні рекомендації щодо застосування програмно-апаратних комплексів / спеціалізованого програмного забезпечення для виявлення запозичень / ознак плагіату у літературних, художніх та наукових творах» (VII.1.3-2018/2).
Під час проведення семінару передбачені доповіді-презентації науковців і судових експертів Центру і лідерів проекту Unichek, та їх обговорення з судовими експертами з питань інтелектуальної власності, суддями, адвокатами, науковцями, іншими фахівцями щодо наступних питань:
• Сучасний ринок програмних продуктів для виявлення запозичень у наукових і літературних творах в Україні.
• Особливості використання спеціалізованого програмного забезпечення для виявлення запозичень у наукових і літературних творах при проведенні судових експертиз та експертних досліджень.
• Програмний продукт Unicheck для проведень судових експертиз та експертних досліджень: особливості і переваги.
• Як використовувати результати перевірки програмним продуктом Unicheck наукових і літературних творів щодо запозичень із інших творів? etc.
Організатори семінару підкреслюють його вузькофахову спрямованість, чітку тематику питань і жорсткий таймінг.
Науково-практичний семінар буде проведено 17.05.2019 р. з 12.00 до 13.00 за адресою: м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, 4 поверх. Конференц-зал ДП «ДІПРОМІСТО». Реєстрація учасників заходу – з 11.45 до 12.00.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.