Jump to Navigation

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності планує проведення науково-практичної конференції за міжнародною участю на тему: «Судово-експертна діяльність в Україні та Польщі: досвід, перспективи розвитку та співпраці»

Дата публікації: 
21 Червень 2018

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) планує проведення 03 липня 2018 року, з нагоди Дня судового експерта, Міжнародної науково-практичної конференції «Судово-експертна діяльність в Україні та Польщі: досвід, перспективи розвитку та співпраці» (далі – Міжнародна конференція), за участі директора Інституту судових експертиз ім. проф. Яна Сехна в Кракові (Міністерство справедливості Польщі) DrHb, проф. Лєшика Вєчорека, а також за участі представників Міністерства юстиції України, інших органів державної влади, судових експертів, суддів, адвокатів, патентних повірених, науковців і представників громадськості та ЗМІ.

Метою цього заходу є переосмислення досвіду становлення та розвитку судово-експертної діяльності в Україні та Польщі в XXI ст., визначення та обґрунтування шляхів і пріоритетів розвитку судово-експертних установ в Україні та Польщі в реаліях сьогодення, а також формування ефективних механізмів українсько-польської співпраці у сфері науково-дослідної та судово-експертної діяльності.

На розгляд учасників Міжнародної конференції виносяться наступні питання:

  • - стан і перспективи розвитку судової експертизи в Україні

  • - концептуальні засади розвитку Центру на середньострокову перспективу;

  • - судово-експертна діяльність в Польщі (на прикладі роботи Інституту судових експертиз ім. проф. Яна Сехна в Кракові, Міністерства справедливості Польщі);

  • - механізми, форми і методи співпраці України і Польщі в сфері судової експертизи etc.

 
Захід відбудеться 03.07.2018 р. о 14.00 за місцем розташування НДЦСЕ з інтелектуальної власності Мін’юсту, на 4-му поверсі, Актовий зал ДП «ДІПРОМІСТО». Час і місце проведення заходу можуть уточнюватися.
 
Контактна особа від Оргкомітету:

  • Медведєва Лариса (093) 709-21-28, medv422@gmail.com.

 Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.