Jump to Navigation

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України взяв участь у експертній дискусії на тему: «УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ З УПРАВЛІННЯ ІНТЕРНЕТОМ»

Дата публікації: 
6 Жовтень 2017

6 жовтня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  (далі - Центру) професор Владислав Федоренко, завідувач Лабораторії авторського права та суміжних прав Центру Олексій Собін та працівник цієї лабораторії Сергій Зазимко взяли участь у роботі Секції 1.3 «Питання захисту інтелектуальної власності» Українського форуму з управління інтернетом.

Директор Центру Владислав Федоренко висвітлив основні напрямки діяльності Центру у сфері комп’ютерно-технічної експертизи та відповідних експертних і наукових досліджень. Зокрема, на сьогодні Центр активно залучається через ухвали судів та постанови органів досудового слідства до експертиз, пов’язаних із комп’ютерними програмами, програмно-апаратними комплексами, комп’ютерною технікою. Щодо експертних досліджень у цій сфері, то до Центру часто звертаються фізичні та юридичні особи, які замовляють фіксацію змісту конкретних сайтів тощо. Говорячи про науково-дослідні роботи Центру, проф. В. Федоренко наголосив на надзвичайній актуальності дослідження програмно-апаратних комплексів, спрямованих на виявлення запозичень у літературних творах наукового характеру. На разі набуває актуальності також проблематика блокчейнів, майнінгу etc.

Завідувач лабораторії авторського права та суміжних прав Центру  О. Собін розкрив особливості використання потенціалу судової експертизи для захисту права інтелектуальної власності в глобальній мережі Internet. Також було висвітлені окремі проблеми методики і методології комп’ютерно-технічної експертизи у кримінальних провадженнях.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.