Jump to Navigation

Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України збагатився новими атестований судовими експертами у сфері суміжних прав і судово-економічної експертизи.

Дата публікації: 
30 Листопад 2017

29 листопада 2017 року у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) відбулося чергове засідання Експертно-кваліфікаційної комісії Центру (далі – ЕКК). Участь у роботі ЕКК прийняла начальник відділу науково-методичного забезпечення правосуддя Управління експертного забезпечення правосуддя Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Ковальова К.Ф., а також запрошені члени ЕКК із Київського науково-дослідного інституту судових експертиз і Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса.
За результатами ЕКК Центр збагатився новими атестованими судовими експертами за експертними спеціальностями 13.2 «Дослідження, пов’язані з виконаннями, фонограмами, відеограмами, програмами (передачами) організацій мовлення» (Голікова О.В.), 11.1 «Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності», 11.2 «Дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій» (Рак В.М.). Окрім того було проведено атестацію працівника Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса Сабадаш І.В., а також розглянуті питання про анулювання свідоцтв судових експертів, у зв’язку зі звільненням із Центру.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.