Jump to Navigation

Міністерство юстиції України святкує 100 років!

Дата публікації: 
19 Липень 2018

Директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) В. Федоренко взяв участь 18.07.2018 року в урочистих заходах, присвячених 100-річчю з дня заснування Міністерства юстиції України, проведених у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України.

У вітальному слові Прем’єр-міністр України В. Гройсман наголосив на значних здобутках діяльності Міністерства юстиції України і побажав нових успіхів колективу міністерства на чолі з Міністром юстиції України П. Петренком. При цьому, голова Уряду України підкреслив, що працівники Мін’юсту, як ніхто інший, розуміють, що сумлінне служіння Українській державі – це насамперед привілея, якої не кожен може бути удостоєним. Також Прем’єр-міністр України В. Гройсман особисто вручив державні та урядові нагороди працівникам Міністерства юстиції України.

З привітальним словом до працівників Міністерства юстиції України звернувся керівник міністерства П. Петренко. У своїй доповіді Міністр юстиції України звернувся до 100-літньої історії цього міністерства, відзначив основні здобутки Міністерства юстиції України, а по суті, його перезаснування як найважливішого державного правозахисного органу, а також визначив перспективи подальшого розвитку Міністерства юстиції України на найближчі роки. Міністр юстиції України П. Петренко також нагородив кращих працівників Мін’юсту.

Під час урочистостей з нагоди 100-річчя Міністерства юстиції України із вітальним словом виступив Державний секретар Кабінету Міністрів України.

Генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Ю. Зайченко презентувала паспорти реформ Міністерства юстиції України.

На завершення заходів Заступник Міністра юстиції України Д. Чернишов нагородив працівників міністерства відомчими нагородами.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.