Jump to Navigation

Керівництво НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності відвідало з робочим візитом Інститут судових експертиз в Кракові

Дата публікації: 
18 Лютий 2019

З 13 по 16 лютого 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) В. Федоренко та завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О. Собін, на запрошення директора Інституту судових експертиз ім. проф., д-ра Яна Сехна в Кракові Міністерства справедливості Республіки Польща (далі – Інститут), DrHb Л. Вєчорека, відвідали з робочим візитом, у рамках реалізації Меморандуму про співпрацю від 03 липня 2018 року, цю провідну судово-експертну установу Республіки Польща.
Під час робочого візиту були підведені підсумки реалізації співпраці, передбаченої вище згаданим Меморандумом про співпрацю та обговорені подальші кроки Центру та Інституту, спрямовані на подальше розширення співпраці. Директору Інституту Л. Вєчореку було передано в урочистій обстановці Довідку про проходження ним стажування та підвищення кваліфікації в 2018-2019 роках у Центрі з питань організаційно-управлінської, наукової, методичної та судово-експертної діяльності загальним терміном 15 робочих днів.
Також директор Центру В. Федоренко провів польською мовою презентацію перед керівництвом Інституту на тему: «Судова експертиза з питань інтелектуальної власності в Україні: поняття, види та система», підготовлену на основі узагальнення судово-експертної діяльності у сфері інтелектуальної власності в Україні в 2016-2019 роках. Ця проблематика цікавить керівництво Інституту з огляду на перспективи впровадження експертизи з питань судової експертизи в Польщі.
Під час візиту для Кракова директор Центру В. Федоренко та завідувач лабораторії Центру О. Собін також пройшли короткотривале стажування щодо організації проведення судових експертиз у сфері інформатики в Польщі. Результати цього стажування оформлені документально й є важливим кроком до взаємного стажування не лише керівників, а й судових експертів Центру та Інституту, кроком до наближення судово-експертної діяльності в Україні до вимог і стандартів держав-учасниць ЄС.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.