Jump to Navigation

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи НКМР Мін’юсту

Дата публікації: 
1 Листопад 2019

31 жовтня – 01 листопада 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко взяв участь у роботі секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи науково-консультативної та методичної ради Міністерства юстиції України (далі - секція НКМР Мін’юсту), в якості постійного члена цієї секції. Засідання відбулося на базі Хмельницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.
На засіданні секції НКМР Мін’юсту були розглянуті питання щодо розгляду пояснювальних записок, технічних завдань та календарних планів до розробок, виконання яких планується з 2020 році; розгляду результатів апробації та впровадження наукових розробок відповідно до планів на 2019 рік, а також заслухано інформацію про хід виконання НДР за тематичним планом НДР Мін’юсту на 2019 рік і обговорено та затверджено плани роботи секції НКМР Мін’юсту на 2020 рік.
Також секція НКМР Мін’юсту розглянула питання про внесення змін та доповнень до нормативно-правових актів у сфері судово-експертної діяльності. Предметом дискусій членів секції НКМР Мін’юсту стали і питання щодо Переліку відповідних галузей знань і спеціальностей вищої освіти видам судових експертиз, за якими присвоюється кваліфікація судового експерта фахівців науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України та судових експертів, які не є працівниками цих установ.
Директор Центру Федоренко В.Л. доповів питання щодо оптимізації системи експертних спеціальностей з інтелектуальної власності в частині спеціальностей 13.1.1 і 13.2.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.