Jump to Navigation

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі Координаційної ради

Дата публікації: 
20 Січень 2019

18 січня 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) проф. В.Л. Федоренко взяв участь у роботі Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – Координаційна рада).
 
Засідання Координаційної ради відбулося під головуванням Заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби С.В. Глущенко. На Координаційній раді були затверджені методики проведення судової експертизи і методичні рекомендації з питань судової експертизи, які пройшли повний цикл апробації та впровадження й отримали позитивні рецензії і акти впровадження. Затверджені Координаційною радою методики судових експертиз будуть в установленому порядку включені до Реєстру методик проведення судових експертиз, держателем яких є Міністерство юстиції України.

Координаційна рада також прийняла рішення щодо виключення з Реєстру методик проведення судових експертиз методик, які втратили свою актуальність. Здебільшого це були методики, розроблені іще в колишньому СРСР. На сьогодні в незалежній Україні науково-дослідними установами судової експертизи розроблено нові ефективні методики, які вдало замінили методики, зняті Координаційною радою з реєстрації.

Додатково:
«Координаційна рада з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції є постійно діючим, консультативно-дорадчим органом, що має на меті вироблення єдиних підходів до організації судово-експертної діяльності та вирішення найважливіших питань розвитку судової експертизи, які мають міжвідомчий характер».Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.