Jump to Navigation

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності В.Л. Федоренко взяв участь у роботі 1-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судової експертології криміналістики та кримінального процесу»

Дата публікації: 
5 Листопад 2019

05 листопада 2019 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко, на запрошення керівництва Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України (далі – КНДІСЕ) взяв участь у роботі 1-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу» (далі – Міжнародна конференція), організованого КНДІСЕ, Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка, Національною школою суддів України, Національною академією правових наук України.
Участь у роботі Міжнародної конференції взяли представники Міністерства юстиції України, директори науково-дослідних установ судової експертизи з України, Вірменії та Молдови, провідні учені в галузі судової експертології, криміналістики та кримінального процесу. Учасникам Міжнародної конференції були презентовані та роздані матеріали з публікаціями доповідей і виступів учасників цього захисту, а також новий навчальний посібник «Судові експертизи в процесуальному праві України». Участь у підготовці цих наукових і навчальних видань взяли і керівники Центру та його лабораторій: В.Л. Федоренко, Л.П. Тимощик, Н.М. Ковальова.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.