Jump to Navigation

Директор НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності привітав студентів Юридичного інституту КНЕУ з Днем юриста

Дата публікації: 
8 Жовтень 2018

05 жовтня 2018 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко, на запрошення керівництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, у рамках Меморандуму про співпрацю, відвідав урочистості Юридичного інституту цього поважного університету та привітав керівництво, професорсько-викладацький склад і студентів з Днем юриста.

Директор Центру В. Федоренко побажав усім досвідченим і молодим правникам прикладати усіх зусиль для підвищення авторитету права у суспільстві та державі, якісно опановувати юридичні спеціальності та використовувати отримані в Юридичному інституті знання для служіння Україні. Також, директор Центру В.Федоренко підкреслив, що для студентів нині вкрай важливо іще під час навчання практично ознайомитись із різними професіями юридичного профілю, щоб обрати із їх множини ту одну, яка стане покликанням життя та мотивує на отримання нових знань в Університеті та на практиці. У цьому контексті студенти Юридичного інституту, які бачать своє майбутнє в праві інтелектуальної власності були запрошені до Центру на стажування.

Довідково:
Центр та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (далі – КНЕУ) розвивають співпрацю в сфері наукової і науково-методичної діяльності. Також, відповідно до додатку до Меморандуму про співпрацю, укладеному 05 жовтня 2017 року, Центр виступає навчальною базою для студентів Юридичного інституту КНЕУ, які профілізуються в сфері права інтелектуальної власності.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.