Jump to Navigation

Директор і працівники НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяли участь у бізнес-сніданку Закордонного торгівельного бюро Польщі в м. Києві

Дата публікації: 
16 Грудень 2018

14 грудня 2018 року, директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі — Центр) В.Л. Федоренко, провідний науковий працівник Центру О.Г. Андрощук і судовий експерт Центру О.М. Полосьмак прийняли участь, на запрошення Закордонного торгівельного бюро Польської агенції інвестицій і торгівлі у місті Києві та Юридичної канцелярії «Доманський, Закшевський, Палінка: Спілка Командитна» (Республіка Польща), у бізнес-сніданку, присвяченому захисту торговельних марок українських підприємців на території Польщі і ЄС.
Бізнес-сніданок відкрив керівник офісу Закордонного торгівельного бюро Польської агенції інвестицій і торгівлі у місті Києві Кароль Кубіца. Він висловив привітання учасникам заходу та наголосив, що посилення співпраці Польщі та України вимагає конструктивного і фахового міждержавного діалогу. Одним із важливих заходів у цьому сенсі є бізнес-сніданок, на якому представники однієї з найбільш відомих у Варшаві та в Польщі загалом Юридичних канцелярій (фірм) «Доманський, Закшевський, Палінка: Спілка Командитна» (Республіка Польща) презентують доповідь, присвячену захисту торговельних марок українських підприємців на території Польщі і ЄС та обговорять її з фахівцями у сфері інтелектуальної власності в Україні.

Також пан К. Кубіца позитивно оцінив мобільність українських державних установ (Центр, Укрпатент і ін.) і провідних науково-дослідних установ і науковців у сфері інтелектуальної власності, що беруть участь у бізнес-сніданку Це дозволило йому зробити висновок про перспективність і плідність співпраці Польщі та України у цій важливій для обох держав сфері.  

Ключовими доповідачами виступили партнер Юридичної канцелярії «Доманський, Закшевський, Палінка: Спілка Командитна» пані д-р. Александра Аулейтнер та юридичний радник, Керівник практики захисту інтелектуальної власності цієї ж Юридичної канцелярії пан Войцех Дзьомдзьора. У доповіді-презентації було розкрито зміст і процедуру реєстрації торговельних марок у Республіці Польща за національною процедурою та в Єропейскому Союзі, за процедурою, яка регламентується законодавством ЄС.

Доповідачами із Польщі також було проаналізовано рейтинг найдорожчих торговельних марок у світі та в Україні, проілюстровано приклади нетрадиційних знаків, в тому числі звукових, таких, що стосуються запахів і ін.

Після завершення доповіді-презентації учасники бізнес-сніданку обговорили її ключові положення, задали безліч запитань пані А. Аулейтнер і пану В. Дзьомдзьору, а також поділилися досвідом захисту торговельних марок в Україні. Зокрема, директор Центру В.Л. Федоренко розповів про досвід судово-експертної діяльності Центру щодо експертних досліджень засобів індивідуалізації¸ зокрема торговельних марок.



Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.