Jump to Navigation

Довгоочікуване видання поповнило книжкові полиці

Вийшла друком Енциклопедія інтелектуальної власності / за ред. проф. П.П. Крайнєва. – К.: Старт-98, 2012. – 660 с.

Енциклопедія розрахована на тих, хто займається творчою діяльністю, цікавиться питаннями набуття, здійснення і захисту прав інтелектуальної власності. Це видання буде корисним для юристів, економістів, інженерів, стане в нагоді для суддів, працівників правоохоронних органів і судових експертів. Для підприємців і бізнесменів енциклопедія є провідником для успішного ведення бізнесу з точки зору можливостей використання інтелектуальної власності як ділового активу. Завдяки оригінальній побудові енциклопедії, вона може використовуватись і як навчальний посібник за спеціальністю «Інтелектуальна власність».

Інтелектуальна власність знаходиться на перетині кількох наук, а саме: юридичної, технічної, економічної, і безпосередньо відноситься до сфери літератури, мистецтва тощо, тобто стосується багатьох сфер знань, що набуло людство. Дане видання є зведенням основних відомостей у галузі інтелектуальної власності. Терміни й поняття, що містить енциклопедія, інколи виходять за межі галузі інтелектуальної власності. Їх знання необхідні для здійснення практичної діяльності й охоплюють авторське право і суміжні права, патентну й видавничу справу, ліцензійну, інноваційну та раціоналізаторську діяльність, конкурентне право, інформацію і документацію, інтелектуальну економіку, бухгалтерський облік і оподаткування нематеріальних активів, захист прав і т.д.

Ключові терміни розкрито значно ширше за звичайні визначення, що наповнює їх змістом практичних рекомендацій. Для створення енциклопедії використовувались вітчизняні та зарубіжні видання, міжнародні концепції й договори, національні закони, стандарти, інші нормативно-правові документи, а також власний досвід та напрацювання авторів-укладачів. Практика використання і трактування окремих термінів залишається дискусійною, їх визначення у енциклопедії зроблено на основі найбільш поширених уявлень.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.