Jump to Navigation

Директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності проф. В.Л. Федоренко взяв участь у відкритті конференції «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ В СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ В ЕПОХУ РЕФОРМ»

Дата публікації: 
5 Жовтень 2017

05 жовтня 2017 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України  (далі - Центру) В.Л. Федоренко взяв участь у відкритті конференції «Теорія і практика судової експертизи в сфері інтелектуальної власності в епоху реформ», організованому Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності, Асоціацією адвокатів України та Асоціацією правників України, за підтримки Arzinger.

У своєму виступі проф. В. Федоренко привітав учасників конференції й висловив вдячність за цей гарний захід, який є прикладом плідного державно-приватного партнерства у сфері захисту права інтелектуальної власності через використання потенціалу судової експертизи. Було наголошено, що вступ у дію з 1 вересня 2017 року Угоди про асоціацію України з ЄС, утворення Указом Президента України Вищого суду з питань інтелектуальної власності та прийняття Верховною Радою України Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» відкривають нові перспективи розвитку судової експертизи у сфері інтелектуальної власності. Це, у свою чергу, зумовлює потребу в консолідації науки і практики в сфері захисту права інтелектуальної власності.Головне меню 2

Ви надсилаєте повідомлення про такий текст:
Просто натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Також Ви можете включити свій коментар у повідомлення.